12 zł za godzinę od stycznia 2017 roku
Minimalne wynagrodzenie w wysokości 12 zł za godzinę pracy na umowie zleceniu wejdzie w życie 1 stycznia 2017 roku - uzgodnili partnerzy społeczni w Radzie Dialogu Społecznego.
Dobrze płatne i przyszłościowe zawody, których nikt nie chce wykonywać
Wydawałoby się, że w czasie kryzysu każda oferta pracy gwarantująca wyższe niż przeciętne wynagrodzenie, będzie cieszyła się powodzeniem.
Sukces nie po znajomości
Bardzo często słyszy się, że pewne rzeczy tudzież stany można osiągnąć tylko dzięki znajomościom z wpływowymi ludźmi, którzy mogą pomóc nam osiągnąć nasz cel.
Sukces nie po znajomości
Bardzo często słyszy się, że pewne rzeczy tudzież stany można osiągnąć tylko dzięki znajomościom z wpływowymi ludźmi, którzy mogą pomóc nam osiągnąć nasz cel.
Polacy wolą pracować za granicą poniżej kwalifikacji, ale za lepsze pieniądze
Od czasu wejścia Polski do UE wciąż rośnie liczba Polaków wyjeżdżających do pracy za granicę.
Ponad 1,2 mln Polaków zdecydowanych na emigrację zarobkową
Z najnowszego raportu Work Service "Migracje zarobkowe Polaków" wynika, że odsetek osób rozważających emigrację zarobkową utrzymuje się na stałym wysokim poziomie.
Nienawidzisz swojej pracy? Zmień to!
Męczysz się w pracy? „Gazeta.ru” podpowiada, czym musisz się zająć, żeby to zmienić.
Brak równowagi między pracą a czasem wolnym zniszczy Ci zdrowie
Według ekspertów elastyczne godziny pracy mogą szkodzić pracownikom i wywołują nieodwracalne zmiany w psychice. Praca poza biurem lub w niepełnym wymiarze godzin prowadzi, oprócz rozstrojenia psychicznego, do izolacji i życiowej destabilizacji.
Życie agenta ubezpieczeniowego nie jest łatwe
Zdecydowanie się na rozpoczęcie działalności gospodarczej związanej z ubezpieczeniami jest jednocześnie spełnieniem ambicji o własnej firmie oraz szansą na ustabilizowanie pozycji finansowej.
JAK SPRZEDAĆ SIĘ NA RYNKU PRACY (PIERWSZE ROZMOWY)?
Poniższy artykuł skierowany jest do osób stawiających pierwsze kroki na rynku pracy bądź dla tych, którzy chcieliby zmienić coś w swoim podejściu i zwiększyć szanse na zdobycie upragnionego stanowiska. Nie jest to poradnik w stricte tego słowa...
Własna firma – to proste!
Założenie własnej działalności może być alternatywą pracy na etat. Szczególnie dla młodych osób jest możliwością zarobienia pierwszych własnych pieniędzy i zdobycia bezcennego doświadczenia.
Praca w call center – warto czy nie?
W dzisiejszych czasach szukając pracy, przeglądając oferty, często znajdujemy ogłoszenia typu: „Obsługa klienta, kontakt bezpośredni z klientem, możliwość szybkiego awansu, wysokie zarobki”. Czytając te ogłoszenia, nie dowiadujemy się z nich...
Rozmowa rekrutacyjna
Kilka informacji jak postępować podczas rozmów kwalifikacyjnych, aby zwiększyć swoją szansę na otrzymanie pracy.
Zostań tajemniczym klientem
Świat ciągle ewoluuje. Postęp technologiczny sprawia, że niektóre profesje przestają być potrzebne i część rzeczy niegdyś wykonywanych ręcznie przejęła produkcja masowa. Latarnik, budzik ludzki czy łapacz szczurów odeszły już do lamusa.
Ludzie obojętni na rzeczywistość, ale z wielkimi aspiracjami
Jak wielu takich znamy. Nr 1. „Ja to będę w jakiejś firmie pracować, tak wiesz, z językami i w ogóle, w korporacji jakiejś dużej.” Nr 2. „A ja to bym chciała w telewizji pracować.” I karierę robić, i sławę zdobyć, i fajną kasę zarabiać...
Niewidzialni
Jak świat wielki i szeroki ludzie od zawsze dążyli do doskonałości. Dla jednych jest to sport, praca nad sobą i swoimi słabościami, podnoszenie coraz wyżej zawieszonej poprzeczki swoich osiągnięć, a dla innych jest to pragnienie sukcesu(..)
Kariera dzięki wolontariatowi
Co zrobić, jeśli po skończeniu nauki nie możemy dostać pracy w wyuczonym zawodzie, gdyż nie mamy doświadczenia? Możemy tylko narzekać i nic nie robić, dalej będąc klientami urzędu pracy lub pracując w marnej firmie, niepowiązanej z kierunkiem...
Call Centre. Kariera wielu.
Praca w call centre, jako telemarketerka czy telefoniczny doradca klienta to jedno z najbardziej popularnych zajęć wybieranych przez studentów jako praca dodatkowa. Ogłoszeń jest mnóstwo, a pracodawcy dwoją się i troją, by...
Praca w budżetówce. To mit, że jest lepsza niż kariera w prywatnej firmie?
Praca w budżetówce nie zawsze jest dobrze wynagradzana, ale uchodzi za spokojniejszą i bardziej pewną. Praca w budżetówce to dziś szczyt marzeń. Dla kogo? W czasach kryzysu i szybującego bezrobocia wśród młodych jak najbardziej tak.
Kariera Programisty & Testera - 27 lipca 2013 KRAKÓW
27 lipca 2013 zapraszamy na jedyne wakacyjne targi pracy dla programistów i testerów. Podczas targów nawiążesz bezpośredni kontakt z najlepszymi polskimi pracodawcami, porównasz ich oferty pracy oraz przekażesz im swoje CV.

Strony