μ-Ziq
Sylwetka twórcy i producenta, jednego z największych innowatorów muzyki elektronicznej ostatnich lat. Słyszy się wiele głosów, że nowoczesnej sztuce brak oryginalności lub też dążenie do niej za wszelką cenę prowadzi w najlepszym razie donikąd.
Gordon Haskell w Bełchatowie. Znany wokalista rozpocznie cykl "Giganci o Gigantach"
Gordon Haskell w Bełchatowie wystąpi już 5 października. Znany artysta zainauguruje cykl wydarzeń zatytułowany "Giganci o Gigantach", który ma promować nową ekspozycję PGE Giganty Mocy.
I tak, i nie...
Grażyna Bacewicz - jedna z nielicznych kobiet w kompozycji, o której zdarza się mówić „wybitna”. Siergiej Rachmaninow - dawno za wybitnego uznany. Uwertura i I Koncert wiolonczelowy Bacewicz mogą wzbudzać zainteresowanie wśród wielbicieli...
Dźwięki ludu
Każdy region i kraj kultywuje swoje tradycje. Jednym z żywych i wciąż aktualnych artefaktów z przeszłości może być muzyka folkowa. Popularna jest również w Polsce.
WIZJA LOKALNA: POZNAŃ
Jak możemy przeczytać na oficjalnym profilu inicjatywy „Wizja Lokalna to inicjatywa otwarta. Każde miasto może zebrać ekipę i zaprezentować swoją jazdę, styl i raperów”. Dotychczas swoją wizję zaprezentowały takie miasta jak...
AbradAb w Czwórce! Zobacz koncert
W połowie lat dziewięćdziesiątych objawił się "hardcore psycho-rap", a polska scena muzyczna przeżyła trzęsienie ziemi. Jednym z ludzi, którzy odpowiadają za tę rewolucję, jest AbradAb. W sobotę artysta wystąpił w "Ministerstwie Dźwięku".
Niemiecki zespół Kraftwerk zagra na Malta Festival Poznań 2013
Niemiecka gwiazda muzyki elektronicznej, zespół Kraftwerk, zagra 28 czerwca 2013 roku w ramach Malta Festival Poznań - poinformowało w piątek biuro prasowe festiwalu. Będzie to pierwszy i jedyny koncert 3D tej grupy w Polsce.
Mroczny pop z Danii w Polsce
Duńska grupa When Saints Go Machine wystąpiła 30 października w warszawskim klubie Basen.

r e k l a m a