Reklama

 

Do Wiednia, najbarwniejszego miasta Austrii, można szybko i wygodnie dotrzeć pociągiem. Istnieją trzy bezpośrednie połączenia kolejowe z Warszawy do Wiednia i jedno z Krakowa. Kto chce podróżować dalej, może skorzystać z obszernej oferty pakietu SparSchiene Austriackich Kolei ÖBB, i objechać cały kraj za naprawdę atrakcyjną cenę!

Nocny pociąg do Wiednia: tanio i wygodnie!

Zapraszamy do skorzystania z wygodnych i bezpiecznych bezpośrednich nocnych połączeń kolejowych z Warszawy lub z Krakowa do Wiednia, najbarwniejszego miasta Austrii. Do celu dotrzecie wypoczęci i rześcy, oszczędzając sobie dodatkowo kosztów jednej nocy w hotelu!

Także nocne marki lubią bezpiecznie i wygodnie podróżować. Bezpośrednie nocne połączenie z Warszawy lub Krakowa gwarantuje komfortową i bezstresową podróż pociągiem do Wiednia.

W rozkładzie jazdy na 2011 i 2012 rok znajduje się bezpośredni nocny pociąg, łączący Warszawę z Wiedniem. Oprócz tego istnieje także sezonowe nocne połączenie dla podróżujących z Krakowa.

Dostępne są wagony w trzech kategoriach:

  • Wagon z miejscami siedzącymi (2 klasa)
  • Kuszetka (przedziały 4- i 6-osobowe)
  • Wagon sypialny (przedziały 1-, 2-osobowe lub turystyczne)

Dojeżdżacie do celu wypoczęci i rześcy, oszczędzając sobie dodatkowo kosztów jednej nocy w hotelu. Pobudka około godziny przed przybyciem, serwujemy śniadanie (w wagonach sypialnych w cenie biletu) i świeżą kawę. Z biletami SparNight dotrzecie do stolicy Austrii już od 29 euro w wagonie z miejscami siedzącymi lub 39 euro w kuszetce. Ponieważ liczba biletów SparNight jest ograniczona radzimy wcześniej rezerwować!

Źródło: austria.info

Państwo: 
Dział: 

Dodaj komentarz

CAPTCHA
Przepisując ciąg znaków z obrazka udowodnij że nie jesteś botem.
14 + 5 =
Rozwiąż proszę powyższe zadanie matematyczne i wprowadź wynik.