Reklama

 

Osoby, które nie wyobrażają sobie wyjazdu z Brukseli bez udanych zakupów, powinny udać się na rue Nueve. To główna arteria handlowa miasta, przy której zlokalizowano większość ekskluzywnych sklepów. Ponadto znajduje się tu jedno z największych centrów handlowych w Brukseli, City 2.

z.jpg

Warto też wpaść do centrum handlowego Galerie d'Ixelles przy chausee d'Ixelles. Sklepy ze stylowymi i eleganckimi kreacjami znajdują się przy place i avenue Louise oraz Porte de Namur. Siłą rzeczy, zakupy w tych miejscach nie należą do najtańszych.

Miłośnicy staroci powinni się wybrać na pchli targ przy Jeu de Balle, który jest czynny codziennie. Warto też odwiedzić targ odbywający się tylko w  niedzielę w okolicach Gare du Midi oraz sklepy przy Jeu de Balle, w których można dostać różnorodne koronki.

Wizyta w Brukseli to prawdziwa rozkosz podniebienia dla amatorów czekolady. Miasto to słynie bowiem z produkcji tego słodkiego przysmaku. Najlepsze wyroby znajdziemy w Godiva na Grand Place, w sieci sklepów Leonidas i Neuhaus.

 

Państwo: 
Dział: 
Dział Specjalny: 

Dodaj komentarz

CAPTCHA
Przepisując ciąg znaków z obrazka udowodnij że nie jesteś botem.
1 + 5 =
Rozwiąż proszę powyższe zadanie matematyczne i wprowadź wynik.