Reklama

 

 W ciągu upalnych dni wielu z nas szuka możliwości ochłodzenia się. Oprócz licznych plaż i tradycyjnych basenów Hiszpania posiada także serię aquaparków z licznymi atrakcjami, bezpiecznymi dla całej rodziny. W unComo wskażemy Ci cztery najpopularniejsze Aquaparki Hiszpanii. Czy zdecydujesz się je odwiedzić?

  Siam Park   

  aquaparkhiszp2.jpg

  Na Teneryfie znajduje się największy aquapark w całej Europie, Siam Park mierzący 185.000 metrów długości. Jest to park stosunkowo nowy, skonstruowany w 2008 roku. Liczy on setki atrakcji oraz instalacji wodnych.  Jest zaaranżowany w stylu orientalnym. To jedyny w swoim rodzaju park, który będzie nie lada atrakcją dla Twojej rodziny.

Isla Fantasìa

aquaparkhiszp3.jpg

Na Costa Brava znajduje się Isla Fantasìa. Jest park wodny posiadający dużą publikę, ponieważ oprócz atrakcji wodnych znajduje się tam scena, na której odbywają się atrakcyjne letnie koncerty. Jest to nowa alternatywa, którą spotkasz tylko w tym parku.

Aqualandia

aquaparkhiszp4.jpg

Pierwszy pod kątem największej frekwencji jest park znajdujący się w Benidorm. Jest on najczęściej odwiedzany z uwagi na jego usytuowanie w miejscu turystycznym. Aqualandia to bardzo znany park, otrzymał wiele nagród za jakość i różnorodność atrakcji, którym nie oprze się zarówno mały, jak i dorosły człowiek.

Aquapolis

aquaparkhiszp5.jpg

 W Madrycie znajduje się bardzo znany aquapark, Aquapolis, usytuowany w Villanueva de la Cañada, znany z atrakcji Boomerang. Aquaparki o tej samej nazwie znajdują się w kilku innych miastach Hiszpanii oraz w kilku krajach zagranicznych. Lecz bez wątpienia ten z Madrytu jest najczęściej odwiedzany.

Rady:

– zaleca się odwiedzanie aquaparków podczas dni roboczych, unikniemy wtedy tłumów

– koniecznie zabierzcie ze sobą krem z filtrem przeciwsłonecznym, aby swobodnie móc korzystać z licznych atrakcji bez przejmowania się szkodliwym działaniem promieni słonecznych skórę

Tłumaczenie: Anna Wolska

Źródło: unComo  http://negocios.uncomo.com/articulo/los-4-mejores-parques-acuaticos-de-espana-16754.html

Autor artykułu:  Mariló Góngora

Państwo: 

Dodaj komentarz

CAPTCHA
Przepisując ciąg znaków z obrazka udowodnij że nie jesteś botem.
1 + 0 =
Rozwiąż proszę powyższe zadanie matematyczne i wprowadź wynik.