Reklama

 

Jesteś pasjonatem wina lub po prostu szukasz wspaniałej okazji na dobrą inwestycję? Zostań sprzedawcą hiszpańskiego wina.

Będziesz potrzebował:

 – pozwolenia na sprzedaż alkoholu

– kapitału na wynajęcie lokalu i zakupienie towaru

hiszpankie_wina2.jpg

Instrukcje:

  1. Na początek znajdź dobry lokal dla Twojego nowego przedsięwzięcia. Centra handlowe i miejsca handlu tradycyjnego są zazwyczaj najlepszym punktem dla sprzedaży wina. Zakup lokalu nie jest konieczny, wystarczy jego wynajęcie. Skontaktuj się z agentem, który odpowiednio wesprze Twoje działania.

hiszpankie_wina3.jpg

  1. Kolejnym krokiem jest wniesienie wniosku o koncesję na sprzedaż alkoholu. Biuro licencji może prosić Cię o odbycie krótkiego kursu (2-3 godziny), abyś dowiedział się więcej na temat postępowania dotyczącego zakazu sprzedaży alkoholu nieletnim.

hiszpankie_wina4.jpg

  1. Po otrzymaniu licencji następnym krokiem będzie dotarcie do dystrybutorów i zakupienie zapasów wina. Jest ich bardzo wielu na rynku, dlatego postaraj się dotrzeć do tych najlepszych z oryginalnym alkoholem.

hiszpankie_wina5.jpg

  1. Po nabyciu dobrego wina czas rozpocząć sprzedaż z pomocą zatrudnionego przez Ciebie zespołu. Aby wszystko przebiegało legalnie, potrzebujesz zarejestrowanych kas fiskalnych oraz półek do ekspozycji Twojego towaru.

hiszpankie_wina6.jpg

  1. Koniecznie umieść szyld zawierający logo sklepu, hasło reklamowe, adres i telefon – tak,  aby Twoi klienci na pierwszy rzut oka rozpoznawali  lokal.

hiszpankie_wina7.jpg

  1. Kiedy wszystkie poprzednie kroki zostaną już zrealizowane, czas rozpocząć sprzedaż na wielką skalę. Koniecznie zamieść ogłoszenie przedstawiające Twój lokal,  żeby przykuć uwagę konsumentów.

 

Rady i wskazówki:

. Zaopatrz Twój sklep w wystrój w spokojnym stylu – jest to szczególnie polecane w pomieszczeniach z winem. Nie zapomnij także przystroić wystawy w ciepłych pastelowych kolorach, aby przyciągnąć wzrok potencjalnych klientów.

. Próba sprzedaży alkoholu bez ważnej licencji niesie za sobą surowe kary. Przed otwarciem Twojego biznesu upewnij się, czy Twoja licencja jest nadal ważna.

Tłumaczenie: Anna Wolska

Źródło: ehowenespańol.com,  

http://www.ehowenespanol.com/convertirte-comerciante-vinos-como_354761/

 

Państwo: 

Dodaj komentarz

CAPTCHA
Przepisując ciąg znaków z obrazka udowodnij że nie jesteś botem.
9 + 8 =
Rozwiąż proszę powyższe zadanie matematyczne i wprowadź wynik.