Reklama

 

Hiszpański Nike rozpoczął proces rekrutacyjny zarówno w kraju, jak i zagranicą. Producent dodatków sportowych dla dyscyplin takich jak piłka nożna, koszykówka czy tenis otworzył nabór na różne stanowiska pracy. Koniecznie przejrzyj poniższe oferty, a na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Nike jest firmą północno-amerykańską z siedzibą w Beaverton Oregon. Specjalizuje się w produkcji odzieży sportowej. Została założona w roku 1967 przez trenera Oregon University, Billa Bowermana, który rozpoczynał swoją działalność od importu butów z Japonii. Niedługo po tym firma osiągnęła rangę na szczeblu międzynarodowym. Nazwa Nike pochodzi od imienia greckiej bogini zwycięstwa.

Nike w Hiszpanii

Aktualnie w hiszpańskim Nike’u ukazały się nowe oferty pracy i praktyk zawodowych, realizowane w miastach takich jak: Barcelona, Malaga, Valladolid, Madryt i Pontevedra na następujących stanowiskach: Szef Sekcji, Szef Sklepu, Manager i asystenci. Oferty przeznaczone są dla osób z wykształceniem wyższym licencjackim, doświadczeniem 3-5 lat na podobnym stanowisku, znajomością języka angielskiego oraz gotowością do pracy w soboty i niedziele.

Nike zagranicą

Nowe wakaty posiadają także kraje takie jak: Stany Zjednoczone, Chiny, Brazylia, Kanada, Meksyk oraz kraje Bliskiego Wschodu i Afryki. Na każdym ze stanowisk wymagana jest  minimum komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Jesteś zainteresowany?

Podstawową platformą używaną przez Nike do procesu rekrutacji jest poniższy link: http://jobs.nike.com/es/europe-jobs. Za pomocą portalu możesz monitorować aktualne oferty pracy i praktyk zawodowych, zamieścić swoje CV oraz wziąć udział w naborze na dane stanowisko.

Podstawowymi sektorami, w których firma ma zwyczaj zatrudniać nowy personel, są:

Brand Marketing

Global Communications

Administrative Support, IT, Child Development, Finance, Facilities, Legal, Human Resources, Program and Process Excellence, .Sustainable Bussines e Innovation.

Design

Digital (Digital Sport, Digital Brand, Digital Commerce, e Digital Technology)

Logistica

Merchandising & Product Management.

Product Development

Engineering

Retail Corporate

Retail Stores

Sprzedaż

Sports Marketing

 Tłumaczenie: Anna Wolska

Źródło: Eurooportunidades ( Empleo , Practicas, Becas, Formación, Voluntariado)

http://www.ingalicia.org/2014/07/empleo-y-practicas-en-nike-espana-y-extranjero/

 

Państwo: 

Dodaj komentarz

CAPTCHA
Przepisując ciąg znaków z obrazka udowodnij że nie jesteś botem.
5 + 13 =
Rozwiąż proszę powyższe zadanie matematyczne i wprowadź wynik.