Reklama

 

Od gór i dolin po jeziora i kanały – Irlandia oferuje wiele możliwości rozruszania nóg. Irlandia może zaoferować niezwykłą różnorodność tras pieszych o różnej tematyce, w tym tras nadmorskich, na wyspach, górskich i wśród wzgórz, na bagnach i wrzosowiskach, historycznych, archeologicznych, a nawet mitologicznych.

Niezależnie od tego, gdzie się udasz, otoczy Cię naturalne piękno wyspy, a jednocześnie zawsze blisko Ciebie pozostaną potrzebne udogodnienia.

Turyści piesi mogą spotykać się z lokalnymi społecznościami i cieszyć się spokojnym tempem życia wiejskiej części Irlandii. Jeśli nie wiesz, gdzie zacząć, czeka na Ciebie rozległa sieć oznaczonych, łatwych szlaków.

Jeśli interesują Cię wycieczki w nieco szybszym tempie, w Irlandii znajdziesz mnóstwo wspaniałych tras rowerowych, ciągnących się w niesamowitej scenerii charakterystycznej dla tego kraju.

Oto 5 proponowanych szlaków pieszych i rowerowych

Prawdziwy rarytas dla rowerzysty stanowi nasza sieć niezliczonych ścieżek i cichych wiejskich dróg, niemal całkowicie pozbawionych samochodów i wiodących przez naturalne krajobrazy. Wiele tych małych dróg posiada długą historię, sięgającą setki lat wstecz.

W Irlandii Północnej można znaleźć sieć tras National Cycle Network, obejmującą ponad 770 mil wysokiej jakości, oznaczonych ścieżek rowerowych, pomiędzy Belfastem i Ballyshannon oraz Ballycastle i Ballyshannon, a także szlaki Kingfisher Trail i Loughshore Trail.

Gdy tylko wsiądziesz na rower, niewątpliwie odnajdziesz przepiękne scenerie, zróżnicowane krajobrazy, bogatą historię, przyjazne wioski oraz irlandzką tradycję gościnności i ciepłego witania przybyszów.

http://www.discoverireland.pl/index.jsp?p=208&n=231

Oficjalne łącza:

Państwo: 

Dodaj komentarz

CAPTCHA
Przepisując ciąg znaków z obrazka udowodnij że nie jesteś botem.
2 + 16 =
Rozwiąż proszę powyższe zadanie matematyczne i wprowadź wynik.