Reklama

fot. P.Owsiak/ wp.pl

Niemcy są bogate  w przyrodę i ciekawe krajobrazy, często dziewicze, niemal nietknięte. Różnorodna i nierzadko unikatowa flora i fauna dostarczą niezrównanych wrażeń z kontaktu z naturą.

Jeżeli ochrona przyrody ma spotkać się z wypoczynkiem – to tylko w niemieckich parkach przyrodniczych, rezerwatach biosfery i parkach narodowych. To oazy cennych krajobrazów kulturowych i przyrodniczych, a niektóre z nich wręcz unikatowe w skali świata. Chłonięcie piękna tych wspaniałych widoków, czy to podczas wycieczki pieszej, konnej, na rowerze czy łódką, dostarcza cudownych, pierwotnych przeżyć, daje poczucie głębokiego odprężenia i doskonałego zespolenia z naturą. Mapa w dłoń , trochę chęci  i w drogę!

Czysta natura! 13 parków narodowych ze szczególnie pięknymi lub wartymi zachowania krajobrazami przyrodniczymi, naturalną obfitością gatunków, rzadkimi roślinami i zwierzętami. To wszystko czeka na turystów.

Więcej na; http://www.germany.travel/pl/rozrywka-wypoczynek/parki-przyrodnicze-narodowe/parki-przyrodnicze-narodowe.html

Państwo: 

Dodaj komentarz

CAPTCHA
Przepisując ciąg znaków z obrazka udowodnij że nie jesteś botem.
4 + 1 =
Rozwiąż proszę powyższe zadanie matematyczne i wprowadź wynik.