Reklama

 

Już wkrótce rozpoczyna się sezon zimowy i wszyscy wielbiciele jazdy na nartach oraz na deskach rozpoczną śnieżne szaleństwo!

Niestety nie wszyscy dysponują dużym budżetem, a nie każda linia lotnicza lubi narciarzy.

Linie umożliwiają co prawda przewóz sprzętu sportowego oraz innych nietypowych przedmiotów za dodatkową, wysoką opłatą. Co więcej, sprzęt sportowy musi być odpowiednio zabezpieczony oraz zapakowany.

Dla wszystkich tych, którzy nie wygrali ostatnio w totka, ale nadal chcą wyjechać na wymarzone zimowe wakacje i nie zawracać sobie głowy dodatkowymi problemami, świetnym rozwiązaniem jest podróż samochodem i przesiadka na... prom.

Wybierając ten środek transportu można zabrać ze sobą nie tylko tyle bagażu, ile się tylko zechce , ale również wyeliminować wszelkie problemy związane z dotarciem na lotnisko i kontrolami.

Np. z portu Calais, do którego z Dover dopływa przewoźnik MyFerryLink, w bardzo łatwy i szybki sposób dostaniesz się do najpopularniejszych ośrodków narciarskich.

Podróżując autem z całą rodziną możesz zaoszczędzić nawet do 500 funtów, wliczając koszty takie jak paliwo czy opłaty drogowe.

Artykuł opublikowany przez Marta S.

Źródło: londynek.net

 

 

Państwo: 
Dział: 

Dodaj komentarz

CAPTCHA
Przepisując ciąg znaków z obrazka udowodnij że nie jesteś botem.
3 + 1 =
Rozwiąż proszę powyższe zadanie matematyczne i wprowadź wynik.