Reklama

 

Organizacji studenckich jest tyle, ile rodzajów aktywności i zainteresowań młodych ludzi. Od stowarzyszeń zrzeszających miłośników fantastyki, wspinaczki wysokogórskiej i akademickie kluby sportowe po fundacje charytatywne, religijne i polityczne – każdy znajdzie coś dla siebie.

Przygodę z organizacją studencką możesz rozpocząć od tego, że ciekawie spędzisz wolny czas i poznasz interesujących ludzi nie tylko na uczelni, na której studiujesz, ale z całego kraju i zagranicy. Jednak możesz zyskać o wiele więcej – doświadczenie w organizacji dużych imprez i międzynarodowych projektów, zdobyć nowe umiejętności, nauczyć się biegle języków obcych, odbyć przydatną w przyszłości praktykę zawodową, zbudować wartościową sieć znajomych. To wszystko doceni jako Twoje atuty przyszły pracodawca.

ELSA

Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa ELSA (European Law Students’ Association) zrzesza 25 tys. członków z ponad 200 uniwersytetów w 39 krajach Europy. W Polsce ELSA działa w 15 grupach lokalnych.

ELSA ma status konsultanta przy Radzie Europy oraz wielu instytucjach Narodów Zjednoczonych. Celem stowarzyszenia jest rozwój edukacji prawniczej i popierania poczucia odpowiedzialności społecznej wśród studentów i młodych prawników. ELSA prowadzi program wymiany praktyk studenckich (STEP), program badań prawniczych i konkursy naukowe oraz program wymiany studentów, szkoleń i kursów. Członkami organizacji mogą zostać studenci prawa, którzy zostaną zaakceptowani przez zarząd grupy lokalnej. Krajowa strona ELSA www.elsa.org.pl Główna strona organizacji www.elsa.org

Państwo: 

Dodaj komentarz

CAPTCHA
Przepisując ciąg znaków z obrazka udowodnij że nie jesteś botem.
1 + 4 =
Rozwiąż proszę powyższe zadanie matematyczne i wprowadź wynik.