Reklama

ISIS przygotowuje atak zapowiedziany rok temu? „Połamiemy wasze krzyże i zniewolimy wasze kobiety!”

Mimo, że informacja o masowym napastowaniu kobiet w Niemczech wyszła w końcu na światło dziennie, nadal przytłoczona jest grubą warstwą poprawności politycznej. Niemcy robią wszystko, by nie przyznać, że ataków seksualnych dokonali imigranci. Łańcuch przemilczeń i kłamstw coraz ciaśniej zaciska się na szyi niemieckiej demokracji, której strażnicy mają czelność pouczać Polskę.

Do masowego molestowania kobiet doszło także w Austrii, Szwajcarii i Finlandii. Angela Merkel, która otworzyła muzułmanom na oścież drzwi do Europy, nie ma pomysłu na rozwiązanie piętrzących się problemów z milionami imigrantów pochodzących z krajów muzułmańskich. Po masowych aktach napaści seksualnej na kobiety w Kolonii, kanclerz Niemiec wykrzesała z siebie jedynie oświadczenie, w którym zaproponowała „dyskusję o kulturze współżycia”. Debaty i pokojowe marsze to jedyna reakcja, do której zdolni są wiodący przywódcy Europy.

Sytuacja wymaga zdecydowanych działań wobec jasno formułowanych zamiarów ze strony radykalnych muzułmanów. Przywódcy ISIS wydają odezwy, publikują instrukcje, wyznaczają kierunek działań. W październiku 2014 rzecznik prasowy Państwa Islamskiego w propagandowym piśmie „Dabiq” oświadczył:

   Zdobędziemy was w Rzymie, połamiemy wasze krzyże i – jeśli pozwoli Allah, Najwyższy – zniewolimy wasze kobiety”. A jeśli bojownicy IS sami nie osiągną tego celu, „to zrobią to nasze dzieci i ich dzieci i poślą zniewolonych waszych synów na targ niewolników.

W listopadzie 2015 roku wyszła na jaw broszura, którą islamiści z ISIS propagowali na północy Iraku. Pokazuje ona doskonale stosunek muzułmanów do „niewiernych” kobiet. Dokument sporządzony przez dział badań i interpretacji teologicznych ISIS usprawiedliwia posiadanie niemuzułmańskich kobiet w charakterze niewolnic seksualnych i szczegółowo odpowiada na 29 pytań o to, jak bojownicy powinni się wobec nich zachowywać.

   Nie ma sporu wśród uczonych, że dopuszczalne jest niewolenie niewiernych kobiet

— wyjaśnia dokument, wskazując stosunek do kobiet wyznających inną wiarę, np. chrześcijanek, żydówek i politeistek.

   Można kupować, sprzedawać lub przekazywać w darze niewolnice, ponieważ są one jedynie mieniem, którego można się swobodnie pozbywać, o ile nie spowoduje to żadnej szkody dla muzułmańskiej wspólnoty

— piszą przywódcy duchowi ISIS. Dokument zawiera szokujące instrukcje dotyczące współżycia z dziewczynkami, które nie osiągnęły jeszcze wieku dojrzewania. Instruktaż zezwala na bicie zniewolonych kobiet, ale tylko w celu ich zdyscyplinowania.

   Nie wolno bić dla własnej satysfakcji ani żeby torturować. (…) Ponadto, zakazane jest bicie w twarz

— czytamy w dokumencie.

Szokująca zawartość instruktażowej broszury trafiła na portale społecznościowe i tą droga do mediów. Nie obudziło to jednak czujności i głębszej refleksji przywódców Europy. Uznano to za skrajność, z którą nie mamy do czynienia na naszym kontynencie. Szybko okazało się jednak, że przemocy seksualnej doświadczają także kobiety w obozach dla uchodźców.

Z raportu Worldwide Movement of Human Rights (FIDH) wynika, że samotne kobiety bardzo często narażone są na przemoc fizyczną i seksualną. Nawet w ciągu dnia boją się poruszać po przepełnionych centrach dla imigrantów. FIDH wskazuje, że poza wojną i terrorem kobiety doznają także przemocy seksualnej podczas podróży do Europy i w ośrodkach dla uchodźców.

   Wiele takich kobiet boi się o mówić o tym z obawy przed piętnowaniem. Zbyt silna jest presja kulturowa, społeczna i religijna

– tłumaczą autorzy raportu.

Do przemocy seksualnej ze strony muzułmańskich imigrantów dochodziło także w innych krajach, m.in. w Danii. Władze kraju zareagowały tak, jak inne kraje UE indoktrynowane przez lewacką ideologię mulitkulti. Duński rząd zdecydował, że imigranci będą musieli przejść kursy edukacji seksualnej, które będą się odbywać przy okazji kursów językowych.

Kiedy Zachodnia Europa zacznie się budzić i reagować na zagrożenie? Co jeszcze musi się stać, żeby pozbyła się chorej poprawności politycznej? ISIS nie wysyła zbyt wielu ostrzeżeń. Gdy przystępuje do działań jest zbyt późno na reakcję.

 

Autor: Marzena Nykiel

Źródło: http://wpolityce.pl/swiat/277533-isis-przygotowuje-atak-zapowiedziany-rok-temu-polamiemy-wasze-krzyze-i-zniewolimy-wasze-kobiety

Państwo: 

Dodaj komentarz

CAPTCHA
Przepisując ciąg znaków z obrazka udowodnij że nie jesteś botem.
1 + 0 =
Rozwiąż proszę powyższe zadanie matematyczne i wprowadź wynik.