Reklama

 

Planete+ Doc Film Festival to jeden z najważniejszych festiwali filmów dokumentalnych. Tegoroczna, 11. edycja, odbędzie się w dniach 9-18 maja 2014 w Warszawie i we Wrocławiu

Oprócz filmów, w programie festiwalu znalazły się wykłady, spotkania, debaty, wystawy i koncerty. Podobnie jak w poprzednich latach, w drugi weekend festiwalu (16-18 maja) Planete+ Doc będzie również obecny w ponad 25 miastach w Polsce (w ramach projektu „Weekend z festiwalem Planete+ Doc”).

Specjalnym gościem festiwalu będzie w tym roku Michel Gondry, który na pokazie 9 maja o godz. 19h00 przedstawi swój ostatni film: „Czy Noam Chomsky jest wysoki czy szczęśliwy?”. W sobotę o godz. 12.00 także w Kinotece Michel Gondry poprowadzi wykład mistrzowski o realizacji wideoklipów.

 Na festiwalu będzie można również zobaczyć inne filmy francuskie: „Był sobie las” reż. Luc Jacquet, „Jesteśmy waszymi przyjaciółmi”, reż. Hubert Sauper,„Brakujące zdjęcie” reż. Rithy Panh, „Kraina szczęścia” reż. Thomas Balmès, „Cierń w sercu” reż. Michel Gondry, „Atlas” reż. Antoine D’Agata czy „Minkowski | Saga” reż. Rafael Lewandowski.

 

Państwo: 
Dział: 

Dodaj komentarz

CAPTCHA
Przepisując ciąg znaków z obrazka udowodnij że nie jesteś botem.
3 + 0 =
Rozwiąż proszę powyższe zadanie matematyczne i wprowadź wynik.