Reklama

 

Odtwarzacze CD, odtwarzacze przenośne, MP3, radia, wieże, słuchawki i wiele innych.

Poniżej podajemy listę sklepów, w których można zaopatrzyć się w sprzęt muzyczny.

Apple – sklep firmowy kalifornijskiej firmy Apple, oferuje: mikroskopijny iPod shuffle, super szczupły iPod nanos i cudownie uzdolniony video iPod. Piękne brzmienie, no i te kolory...

Micro Anvika – oferuje wybór sprzętu elektronicznego, w tym odtwarzaczy MP3 i wież hi-fi. Sklepy tej sieci dostępne są w większych miastach w UK. Na stronie internetowej firmy istnieje możliwość zakupów online.

Richer Sounds – sieć sklepów dostępnych w całym kraju, zapewnia bogaty wybór wież stereo oraz akcesoriów muzycznych w przystępnych cenach.

Currys – sklepy tej firmy można znaleźć w wielu większych miastach w UK. Oferują wybór sprzętu elektronicznego różnego rodzaju, w tym i tego do odtwarzania muzyki.

Currys i-shop – sklep internetowy specjalizujący się w sprzedaży akcesoriów do odtwarzaczy muzycznych: iPod, iPod Nano, iPod Shuffle, iPod Touch, Classic i iPhone.

Argos – sieć sklepów dostępnych w całym kraju, oferujących sprzedaż towarów za pośrednictwem katalogów. Dobre miejsce na zakupu jeśli bardziej zależy nam na cenie niż na jakości.

Wybieramy produkt z katalogów znajdujących się w sklepie, płacimy za niego i następnie odbieramy w specjalnym punkcie lub jest on doręczany pod nasz adres. Dzięki takiemu systemowi sprzedaży, Argos jest wstanie oferować atrakcyjne ceny towarów.

Od niedawna zakupów w sklepie Argos można dokonać również przez internet (www.argos.co.uk).

 

Państwo: 
Dział: 

Dodaj komentarz

CAPTCHA
Przepisując ciąg znaków z obrazka udowodnij że nie jesteś botem.
2 + 1 =
Rozwiąż proszę powyższe zadanie matematyczne i wprowadź wynik.