Reklama

 Wszystkim miłośnikom Italii chciałabym polecić wydawany w Polsce dwumiesięcznik „La Rivista”.  Czym on jest?  Po prostu skarbnicą wiedzy. Śmiało mogę napisać, że zyskuje sobie coraz większą rzeszę czytelników. A wszystko to za sprawą pomysłodawczyni Julii Wollner. Zawodowo: italianistka, prywatnie: spełniona kobieta, która - jak mówi - ma dwie córki: pierworodną i … „Prasę”.

Każde wydanie jest dopieszczone. Zarówno artykuły jak i zamieszczone zdjęcia nawzajem dopełniają się. Znajdziemy informacje o najpiękniejszym języku świata, przydatne ciekawostki dotyczące eskapad, poznamy nowe przepisy kulinarne, odnajdziemy styl życia tak bardzo nam - Polakom - jakoś dziwnie bliski; nieobca nam będzie kultura w postaci odnajdywania śladów przeszłości…

Nie można poznać mentalności bez ciekawości świata, nie sposób pisać o czymś, czego nie widziało się. Łatwiej jest przekazać zdobyte doświadczenia poprzez podzielenie się z nimi w sposób czysty, bez koloryzowania, bez urozmaicania. To wszystko odnajdziemy we Włochy zmagazynowane.

Mam nadzieję, że w tych krótkich słowach zachęciłam niejedną osobę do sięgnięcia po tę pozycję. Jako że niebawem miną dwa lata od momentu ukazania się pierwszego numeru, z tej okazji na pewno spotka nas wiele atrakcji i niespodzianek.

Czego sobie życzymy na te wakacyjne dni? Ciepła promieni słonecznych, lazurowego morza, piaszczystej plaży, trekkingu w ulubionych górach, wchłaniania ciepłej bryzy podczas rejsu, a do tego wszystkiego czasu z filiżanką kawy nad swoją ulubioną lekturą.

Powróćmy z wypoczynku odrodzeni, z nową siłą do znoszenia trudów dnia codziennego.

Wydawcą czasopisma jest Draft Publishing.                                   

                                                                                                                                

Fot: draftpublishing.com

Danuta Balbus

danuta_balbus.jpg

                                                                          

Państwo: 
Dział: 

Dodaj komentarz

CAPTCHA
Przepisując ciąg znaków z obrazka udowodnij że nie jesteś botem.
1 + 0 =
Rozwiąż proszę powyższe zadanie matematyczne i wprowadź wynik.